Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vlorë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Qer 17:52
Linku:
,

Apartament ne lungomare Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 19:34 ,

Shitet 1+1 Ujë i Ftohtë

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:25 ,

Apartament me qera ditore Lungomare Vlore!

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:21 ,

VLORE 1+1

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 19:01 ,

Premium Apartment 1+1 For rent

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 18:33 ,

Garsoniere ne shitje lungomare

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:27 ,

Super Apartament plazhi vjeter

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:27 ,

Apartment 1+1 i super mobiluar

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:06 ,

Apartament ne lungomare me pamje nga deti.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:56 ,

Jepet hyrje me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:52 ,

Hyrje me qera per plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:50 ,

Hyrje me qera per plazh

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:44 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE !

66 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:40 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VLORE !

39 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:40 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VLORE !

66 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:40 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VLORE

80 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:34 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NE VLORE !

74 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:16 ,

Jepet apartament me qira në Bulevardin Kryesor, pranë Skelës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:16 ,

Jepet apartament me qira në Skelë

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:54 ,

Apartamente me qira lungomare vlore

30 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:54 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 15:54 ,

Shtepi pushimi Lungo mare

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 15:51 ,

SHITET APARTAMENT NË RADHIMË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:51 ,

Appartament perballe portit

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 15:45 ,

Shitet Apartament Okazion pallati i ri

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:43 ,

Shitet apartament 1+1, në Lungomare, Vlorë .

129 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:43 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 AFËR QENDRËS, VLORË.

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 15:36 ,

Shitet apartament në Orikum, Vlorë.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:26 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË PORTIT, VLORË.

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:07 ,

Shitet apartament radhime

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:59 ,

SHITET NDËRTESA 2-KATËSHE NË JONUFER, VLORË.

320 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 14:43 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË STADIUMIT, VLORË.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione