Tropojë | Vendbanime | Apartamente | MerrJep

14 Sht 18:10 Apartamente , Tropojë

SUPER APARTAMENT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
21 Korr 18:00 Apartamente , Tropojë

Apartament OKAZION

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 09:47 Apartamente , Tropojë

Apartament okazion

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
25 Nën 17:58 Apartamente , Tropojë

Apartament 1+1 Vasil Shanto

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Shk 19:59 Apartamente , Tropojë

APARTAMENT TOTAL I RINOVUAR DHE MOBILUAR

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
04 Shk 13:38 Apartamente , Tropojë

Apartament 1+1

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Gush 15:30 Apartamente , Tropojë

Apartament prej 76 m2 ne Tropoje

17 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në fillim