Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zog zi | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zog zi,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zog zi Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Korr 19:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera apartament ne Zog te Zi, 2+1+2

499 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Korr 15:14 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE ZOGUT TE ZI, ZOJA E KESHILLIT T

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
07 Korr 13:46 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QIRA PRANE ZOGUT TE ZI, ZOJA E KESHILLIT T

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
04 Korr 12:25 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ZOG TË ZI, TIRANË.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Korr 10:13 Apartamente , Tiranë

Super apartament me qera 1+1 ne Zog te Zi

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Qer 17:11 Apartamente , Tiranë

QERA Ap 1+1 ne Zog te Zi 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Qer 15:08 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZOG TE ZI!

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 23:21 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Zog te Zi!

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:33 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Zog te Zi!

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Qer 12:15 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Zog te Zi!

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 20:53 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZOG TE ZI!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Mar 14:22 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Zog te Zi!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
04 Mar 19:54 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1, Zogu i Zi, 600€/muaj

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
02 Shk 19:06 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1+2,Zogu i Zi,800€

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
31 Jan 15:50 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZOG TE ZI!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Jan 14:30 Apartamente , Tiranë

Jepet ap me qera 2+1+2 tualete Zog i Zi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
19 Jan 10:38 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ZOG TE ZI!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Nën 10:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera 420 euro

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Nën 16:26 Apartamente , Tiranë

apartament 3+1+2 me qera don bosko 420 euro

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
07 Qer 10:25 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 3+1+2 me qera ne Zogu Zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Maj 19:43 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, ZOGU I ZI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
29 Mar 15:21 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, ZOGU I ZI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
04 Mar 15:27 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 2+1, ZOGU I ZI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
27 Dhj 12:00 Apartamente , Tiranë

Shitet 3+1+2 ne Zog të Zi për 970 Euro/m2!

128 500 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Nën 14:55 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1 tek Zogu i Zi

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
17 Nën 14:30 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Zogu i Zi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Tet 18:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Zog te Zi!!! - 60.3m2

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
19 Gush 11:28 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, 21-SHI, ZOG ZI

243 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Korr 11:08 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Zog te Zi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Dhj 12:11 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qira ne Zog te Zi!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Nën 21:21 Apartamente , Tiranë

OKAZION shiten Dyqanet ne Zog te Zi

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
13 Pri 09:16 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi ne rrugen e burgut 20000lek

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zog zi | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Zog zi Zog zi Zog zi zog zi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione