Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

square 21 arlis | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe square 21 arlis,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj square 21 arlis Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 13:17 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis, Square 21.

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
25 Nën 10:36 Apartamente , Tiranë

@Shitet Apartament 2+1 kompleksi Arlis Square21

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
22 Nën 17:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per Shitje *** SQUARE 21***

215 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 10:14 Apartamente , Tiranë

Qera Luxury ,Apartament 2+1,Square 21

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Nën 16:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

233 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
15 Nën 13:35 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 16:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
16 Sht 16:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 16:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
07 Sht 18:51 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER GARSIONERE

Numri i dhomave: 1
18 Gush 19:02 Apartamente , Tiranë

SUPER MUNDESI SQUARE 21

173 500 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Gush 12:13 Apartamente , Tiranë

Shitet Studio Luksoze tek Square21

98 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Qer 13:33 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1 tek Arlis Square 21

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 12:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament Arlis Square 21

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Pri 10:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Mar 13:53 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per shitje, Arlis Sq21.

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Shk 20:49 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Arlis Sq21, Rruga e Kavajes

162 500 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Shk 14:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje prane SQUARE 21!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Shk 14:02 Apartamente , Tiranë

Apartament me QERA 3+1+2 te 21- shi Arlis "Square 21"

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
20 Jan 08:32 Apartamente , Tiranë

Shitet 1+1 Arlis Square 21

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Jan 08:16 Apartamente , Tiranë

Shitet ap 2+1 Arlis , Square 21

166 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Jan 16:54 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE SQUARE 21 ARLIS

370 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Nën 09:59 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Arlis Sq21, Rruga e Kavajes

162 500 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Tet 11:10 Apartamente , Tiranë

Apartament ne Shitje! 2+1 Arlis Square

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Tet 10:06 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1 ��Arlis Square, tek 21 Dhejtori.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj square 21 arlis | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione