shtepi me qira | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qira,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qira Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:25 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
11 Pri 02:05 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi me qira ne Tirane, Ali Demi

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
10 Pri 12:58 ,

SHITET OSE NDERROHET (super Studio)

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Pri 05:51 Agjent për shitje të pronës ,

QIRADHËNIE TIRANË

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Pri 15:22 ,

Jepet apartament 1+1 me qira tek Sabaudin Gabrani

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
05 Pri 22:24 ,

JEPET ME QIRA SHTEPI NE VASIL SHANTO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:26 ,

apartament 1+1me qera prane ( Qendres)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

apartament me qera 1+1 mbi Pazarin ri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

Dupleks me qera 1+1 (qender)

245 EUR /

Numri i dhomave: 2
17 Mar 14:36 ,

GARZONIERE ME QERA TE RRUGA E DURRESIT

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 13:28 ,

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK RRUGA E DURRESIT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 01:21 ,

apartament 1+1 me qera prane Globit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
16 Mar 01:01 ,

apartament 2+1 me qera(unza prane farmacia10

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
15 Mar 04:36 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi me qira ne Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Mar 13:33 ,

apartament 2+1 me qera (Oslo Brryl)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Shk 08:45 ,

Apartament me qira ne kombinat

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Shk 18:15 ,

Jepet me qira 2+1 shpi private.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Jan 12:46 ,

Shtepi me qira, 2+1+Ballkon+Verande, 90 m2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Jan 10:54 ,

Jepet shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Jan 12:38 ,

Shtepi me qera 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Jan 21:25 ,

Shtepi me Qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
09 Jan 18:19 ,

JEPET ME QIRA SHTEPI 2+1 TE VASIL SHANTO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 08:48 ,

Shtepi me qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Nën 15:07 ,

JEPET SHTEPI PER QIRA TE XHAMLLIKU!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 22:33 ,

Jepet shtepi me qira 2+1+2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Sht 00:12 ,

Jepet me Qera 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Gush 19:23 ,

Shtëpi me qera!

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Korr 09:29 ,

Jepet me qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
06 Korr 18:58 Agjent për shitje të pronës ,

JEPET ME QIRA, SHTËPI PRIVATE

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Korr 16:57 ,

Jepet me qira shtepi private,Te Pediatria!

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Qer 11:26 ,

Jepet me qira, 2+1 , 94.5 m2 cmimi 27,000 leke

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Maj 15:14 ,

SHTEPI ME QIRA

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 22:41 ,

Jepet me qira 1+1 ne kompleksin Ana, mbi Q.Student

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Dhj 11:14 ,

Jepet me qira shtepi private, rr. "Idriz Dollaku"

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Dhj 01:43 ,

Shtepi private me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qira | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione