Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pa agjensi | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pa agjensi,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pa agjensi Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:30 Apartamente , Tiranë

Ap 2 plus 1 i restauruar dhe i sapo mobiluar totalisht

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 09:25 Apartamente , Tiranë

Jap apartament 2+1 te pa mobiluar ne fund te rruges Don Bosk

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Sht 18:22 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 08:27 Apartamente , Tiranë

3 APARTAMENTE+3 PARKIME- Bulevardi i Ri

1 400 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Sht 06:53 Apartamente , Tiranë

Kerkoj te bleje apartament 2+1 me ashensor.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
15 Sht 17:00 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera te Rruga e kavajes 4+1 (600 Euro)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
14 Sht 17:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 00:11 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 112 m²

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Gush 11:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje tek fillimi Don Bosko, i Investuar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Gush 11:46 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK BABE REXHA

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Korr 13:17 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi me Qera (Pa Agjensi)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Korr 01:06 Apartamente , Tiranë

shitet ap 2 plus 1 i restauruar dhe mobiluar totalisht

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
26 Korr 11:46 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Korr 14:27 Apartamente , Tiranë

Shitet 3+1 Okazion

125 250 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
19 Maj 13:13 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera te Bulevardi i ri 2+1 (450 Euro)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Pri 22:28 Apartamente , Tiranë

Shitet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
30 Mar 06:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1, Ish Stacioni fundit Tirana e Re

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
16 Mar 12:08 Apartamente , Tiranë

Super Garsoniere me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Shk 17:38 Apartamente , Tiranë

Super Apartament tek St. Trenit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Dhj 16:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, rruga Frosina Plaku

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK GALERIA

9 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
30 Dhj 16:06 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI BOTANIK

72 900 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Dhj 16:01 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE YZBERISHT

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Nën 16:10 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te rruga 5 Maji!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Maj 22:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
09 Maj 23:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
20 Pri 18:52 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1 Fusha e Aviacionit (TR) - 59,000 euro

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Mar 10:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,

79 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Mar 21:57 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,

79 900 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 18:56 Apartamente , Tiranë

jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
22 Mar 20:49 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pa agjensi | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

pa agjensi pa agjensi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione