Apartamente ne shitje ne don bosko | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Apartamente me Qera ne Tiranë ne don bosko. Gjeni Apartamente me Qera në Tiranë ne don bosko, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera ne don bosko në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 11:14 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament me qera ne Don Bosko

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:56 ,

Apartament 2+1 me qira Don Bosko

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:47 ,

Apartament 1+1 me Qera Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 10:38 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA, DON BOSKO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 10:36 ,

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:32 ,

APARTAMENT 3+1 NË SHITJE, FIORI DI BOSCO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 10:21 ,

Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 2+1

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:11 ,

APARTAMENT 1+1 PER QIRA NE DON BOSKO, PRANE KISHES

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:43 ,

Shitet apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:41 ,

Don Bosko apartament 2+1 me qira

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 08:57 ,

JAP APARTAMENT 2+1 NE FUND TE RRUGES DON BOSKO

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:08 ,

Shitet Apartamentin 1+1 DON BOSCO i kompletuar

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:50 ,

shtepi ne shitje

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:59 ,

Tirane Jap me Qera Apartament 1+1 me mobilim cilesor

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera ne don bosko ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera ne don bosko në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera ne don bosko


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Tiranë ne don bosko MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera ne don bosko të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera ne don bosko në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera ne don bosko? Krijo njoftime per Apartamente me Qera ne don bosko shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione