Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

brryli kati 1 | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe brryli kati 1,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj brryli kati 1 Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Nën 11:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Brryli Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Nën 11:03 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Brryli

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Nën 10:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 në shitje, Brryli

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Nën 09:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1, ndertim i ri.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Nën 09:49 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, ndertim i ri.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Nën 13:49 Apartamente , Tiranë

Brryli apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Nën 15:47 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Brryli, Tiranë 240,000 €

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Nën 10:08 Apartamente , Tiranë

Brryli apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Nën 22:40 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1 ,Brryli ,Tirane

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Nën 15:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Brryli ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Nën 15:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Brryli ne Tirane

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Sht 15:17 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 11:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera, Brryli

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
01 Gush 17:00 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje te Brryli!

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
28 Korr 12:47 Apartamente , Tiranë

SHESIM 2+1 BRRYLI BRENDA UNAZES

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Korr 11:57 Apartamente , Tiranë

SHESIM 2+1 BRRYLI BRENDA UNAZES

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 12:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Brryli

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Qer 12:09 Apartamente , Tiranë

1+1, qira te Brryli, bar Votra

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Maj 09:53 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartamenti me qera 1+1 tek Brryli

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 13:03 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje te Brryli

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Maj 13:20 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje 2+1+2, te Brryli Okazion me 800euro/m2

87 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Maj 17:29 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK BRRYLI

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Pri 17:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+bllk

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj brryli kati 1 | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione