Apartamente me Qera ne Astir | Njoftimet ne Tiranë

Njoftime per Apartamente me Qera ne Tiranë ne astir. Gjeni Apartamente me Qera në Tiranë ne astir, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal ne astir.

Sot 11:48 ,

Qera Ap 2+1, Astir prane Viles L. Cmimi 260 Euro

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:59 ,

Jepet me qira 2+1 i mobiluar shume mire.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:58 ,

Apartament 2+1 ne shitje ne Astir ne Tirane

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:36 ,

Shitet apartament 2+1

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:00 ,

Apartament me qera ne astir

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:00 ,

Shitet apartament në Tiranë 2+1 Nderrohet makin

79 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:38 ,

APARTAMENT ME QERA

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:54 ,

Jepet me qira 2+1 Astir 32,000 Leke

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 12:28 ,

Shitet, Apartament 1+1, Astir, Tiranë

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 12:20 ,

Qera, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:39 ,

jepet me qera apartament 2+1 ne asit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Dhj 20:49 ,

Jepet me qira 2+1 Astir prane Oslo Bar 33,000 lekë

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 20:38 ,

Shitet apartament 1+1 Zona ASTIR Me hipoteke sip.65m2

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
02 Dhj 19:41 ,

Apartament 2+1 per shitje Astir

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 16:04 ,

Apartament 1+1 per shitje Unaza e Re/ Astir

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Dhj 15:57 ,

Apartament 2+1 per shitje Astir, Unaza e re

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
02 Dhj 12:19 ,

Shitet 1+1 te Restorant Durresi

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 11:29 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 09:22 ,

Shitet, Penthouse, Astir, Tiranë.

340 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Dhj 22:20 ,

Nderroje apartament 1+1 ne astir

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Dhj 21:18 ,

Jepet me qera Astir Apartament 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
01 Dhj 15:37 ,

Shitet apartament 1+1 ne Astir

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Dhj 09:58 ,

Jepet me qera 1+1 e mobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Nën 10:03 ,

SHITET 2+1+2 NE ASTIR ME HIPOTEKE

62 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Nën 09:47 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Nën 09:47 ,

Shitet apartamenti 2+1

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera ne astir? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera ne astir

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Tiranë ne astir MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera ne astir apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al 

Posedoni Apartamente me Qera ne astir ? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim