Apartamente me Qera ne Astir | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Apartamente me Qera ne Tiranë ne astir. Gjeni Apartamente me Qera në Tiranë ne astir, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal ne astir.Sot 12:20 ,

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:01 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 23:28 ,

Shitet 2+1+2w Rotondo Astir

900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 23:27 ,

shitet 3+1+2 ne Astir

82 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera ne astir? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera ne astir


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Tiranë ne astir MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera ne astir apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera ne astir ? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

  • astir në kategorinë Apartamente
  • astir në kategorinë Punë
  • Astir në kategorinë Shtëpi
  • Astir në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • astir në kategorinë Vendbanime
  • astir në kategorinë Vendbanime
  • astir në kategorinë Apartamente
  • astir në kategorinë Ambiente biznesi
  • astir në kategorinë Elektronika
  • Astir në kategorinë Ambiente biznesi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione