apartament me Qera | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per apartament me Qera ne Tiranë. Gjeni apartament me Qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per apartament me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.04 Maj 18:36
Linku:
,

Jepet me qera 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Maj 12:05
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 120m2 TEK FRESKU +GARAZH

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 08:45
Linku:
,

OKAZION Apartament 2+1 100m

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 11:51 ,

Apartament 2+1 ne shitje, Bllok

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 me qera Stadiumi Air Albania

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 ne shitje YZBERISHT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 me qera, Bllok

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 ne shitje Kopshti Botanik

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 ne shitje Xhamlliku

87 360 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1+2 ne shitje, prae Liqenit Tiranes

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:50 ,

Apartament 3+1 ne shitje, Vasil Shanto

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:50 ,

Apartament 2+1 me qera, Rruga e Kavajes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:50 ,

Apartament 3+1 ne shitje Pazari i Ri

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në apartament me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për apartament me Qera


Nëse je duke kërkuar për apartament me Qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për apartament me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per apartament me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per apartament me Qera në MerrJep.al


Posedoni apartament me Qera? Krijo njoftime per apartament me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione