Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te 5 maj | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te 5 maj,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Te 5 maj Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:24 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1,TEK 5 MAJ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:39 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet apartamenti 60m2 67000€

67 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 09:22 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Sht 14:21 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1,TEK 5 MAJ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
26 Sht 11:58 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga e Dibrës

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 10:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Rr 5 maj 111

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Sht 15:36 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1,TEK 5 MAJI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
14 Sht 10:54 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen 5 Maj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
31 Gush 22:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Rr. 5 maj 124

900 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Gush 11:40 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1 tek rruga 5 Maj!

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
05 Gush 08:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Tirane Rr. 5 Maj 123

900 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Korr 11:25 Apartamente , Tiranë

jepet me qera 1+1 rruga 5 maj cmimi 200 milek

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Korr 09:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Tirane

Numri i dhomave: 2,5
27 Korr 18:25 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj

126 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Korr 11:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, ndertim i ri.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, ndertim i ri.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Korr 11:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, ndertim i ri.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Korr 13:01 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1, ndertim i ri.

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Korr 13:01 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, ndertim i ri.

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Korr 09:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga e Dibrës

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Korr 15:22 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1 tek rruga 5 Maj!

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Qer 17:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Rrugen 5 Maj!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te 5 maj | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Te 5 maj Te 5 maj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione