Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


12 Korr 20:03 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 TEK KODRAT E PRIFTIT

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Korr 16:44 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne Tirane

33 435 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Korr 20:17 Apartamente , Tiranë

Shtepi me Qera! Mobiluar

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Qer 21:37 Apartamente , Tiranë

Okazion Te unaza e re

32 700 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Qer 14:22 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Maj 12:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 te TVSH-ja

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Maj 12:27 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 ne qender te Tiranes

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Maj 08:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 tek vasil shanto. Okazion

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
06 Maj 16:44 Apartamente , Tiranë

Shtepi ne Blv Zog I, rruge kryesore

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
29 Pri 15:28 Apartamente , Tiranë

Mbrapa juridikut

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Pri 19:16 Apartamente , Tiranë

jepet shtepi me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
19 Pri 19:02 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 ne qender te Tiranes

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Mar 13:37 Apartamente , Tiranë

Apartament prane Hotel Roland , Unaza e re

600 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 11:16 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera per biznes

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
15 Mar 09:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Amartament Okzion

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
11 Shk 13:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 E mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
09 Shk 23:17 Apartamente , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera Tek BRRYLI e Kompletur

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Jan 16:53 Apartamente , Tiranë

Apt me qera 1+1+0.5 i rinovuar dhe i kompletuar

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Jan 08:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per qera ne Ali Dem

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
07 Dhj 20:53 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtëpi për aktivitet biznesi.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
04 Nën 11:52 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA SHTEPI TEK FARMACIA 10

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
25 Tet 12:55 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 4 dhoma 2 banjo ne Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
15 Sht 21:47 Apartamente , Tiranë

"Rr Margarita Tutulani"jepet me qera shtepia.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Sht 23:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 komode ne qender te Tiranes

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
08 Gush 22:26 Apartamente , Tiranë

Jap me qera 3+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Korr 20:28 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera- Tirana e Re

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Korr 00:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1 ne Tirane

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
17 Qer 16:47 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
11 Qer 20:28 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne qender te Tiranes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Pri 01:17 Apartamente , Tiranë

Jap shtepi me qera liqeni artificial 500eu ne muaj

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Pri 09:32 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT KATI PARE PER AKTIVITET BIZNES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Shk 10:15 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
13 Shk 19:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Dhj 21:31 Apartamente , Tiranë

Okazion apartament Pran m.shyrit!

790 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 14:28 Apartamente , Tiranë

Apartament prej 110m2 ne Tirane

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
19 Sht 22:49 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 ne Tirane

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
14 Sht 19:04 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 10
09 Sht 12:51 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne Tiranë

22 000 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Sht 19:59 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera ne Tirane

400 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Korr 14:00 Apartamente , Tiranë

LESHOHET ME QERA.NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE

350 LEK

Numri i dhomave: 3
13 Korr 14:00 Apartamente , Tiranë

LESHOHET ME QERA.NGJITUR ME AMBASADEN AMERIKANE .

350 LEK

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione