Apartamente Shitet | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Apartamente Shitet ne Tiranë. Gjeni Apartamente Shitet në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente Shitet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 12:15
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 120m2 TEK FRESKU +GARAZH

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Sot 12:27 ,

PRIVAT.OKAZION!!!SHITET:ap/1+1sip70m2 65.000€(TR)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:17 ,

Shitet Apartament 1+1 te Xhanfize Keko

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 12:17 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:17 ,

Shitet Penthouse 4+1+3 ne Astir

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 2+1 ne Allias

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te St,Trenit,Bulevardi Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:16 ,

Shitet Penthouse ne Astir

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament 2+1 te Terminali i Ri

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente Shitet ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente Shitet në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente Shitet


Nëse je duke kërkuar për Apartamente Shitet ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente Shitet të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente Shitet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente Shitet në MerrJep.al


Posedoni Apartamente Shitet? Krijo njoftime per Apartamente Shitet shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione