Apartamente me Qera | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Apartamente me Qera ne Tiranë. Gjeni Apartamente me Qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.04 Maj 18:36
Linku:
,

Jepet me qera 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Maj 18:26
Linku:
,

Aparatament 1 + 1 me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 11:28 ,

Apartament 3+1 me qera, Komuna Parisit

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:27 ,

Apartament 3+1 me qera, Sami Frasheri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:27 ,

Apartament 1+1 me qera, BLV Gjergj Fishta

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:27 ,

Apartament 1+1 me qera, Liqeni

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:26 ,

Apartament 2+1 me qera, Yzberisht

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:26 ,

Apartament 1+1 me qera, Myslym Shyri

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:24 ,

Duplex 3+1 me qera, Ferit Xhajko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 11:24 ,

Apartament 2+1 me qera, Rruga Bogdaneve

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 11:23 ,

Apartament 2+1 me qera, Kodra e Diellit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:23 Agjent për shitje të pronës ,

SUPER APARTAMENT

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:23 ,

Apartament 2+1 me qera, Shkolla Baletit

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:23 ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu i Zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 11:22 ,

Apartament 1+1 me qera, Komuna Parisit

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

Kërkime të ngjashme

qera Qera qera Qera Qera Qera Qera QERA qera qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione