Me qera don bosko | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera don bosko,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera don bosko Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:47 ,

Jepet me qera tek Don Bosko

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:06 ,

Apartament 3+1 me qera, Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 12:59 ,

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 12:59 ,

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:09 ,

Jepet me qera Apartament 2+1+2 në Don Bosko

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 10:12 ,

APARTAMENT 3+1+2 ME QERA,DON BOSKO 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
25 Sht 10:39 ,

Apartament 1+1 me qera Rruga Kongresi Manastirit ne Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Sht 09:43 ,

Jepet me qera ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Sht 11:41 ,

Jepet me qera apartment 2+1+2 don Bosko

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 10:34 ,

Apartament me qera 2+1+2 ne Don Bosko

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Sht 09:46 ,

Apartament 3+1+2 Don bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Sht 06:42 ,

Apartament - Me Qira - Don Bosko, Shqipëri Apartament me qer

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Sht 18:43 ,

Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 11:11 ,

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
17 Sht 10:51 ,

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Fiori Di Bosko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
17 Sht 10:43 ,

APARTAMENT 2+1 ME QERA, FIORI DI BOSKO.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Sht 17:19 ,

Jepet apartament me qera 1+1 ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 17:18 ,

Apartament me qera 2+1 rruga Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 10:34 ,

Apartament 2+1 me qera Don Bosko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 09:45 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 Don Bosko 350 euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Sht 18:09 ,

Jepet apartament me qera ne Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
11 Sht 10:06 ,

Apartament 2+1 me qera te Don Bosko

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera don bosko | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione