Me qera | Njoftime per Apartamente ne Tiranë


Njoftime per Apartamente Me qera ne Tiranë. Gjeni Apartamente Me qeraTiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente Me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 09:12
Linku:
,

Apartament me qera 1+1

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 15:12 ,

Me qera 2+1, Fresk, QESARAKE

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:42 ,

apartament me qera

200 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40 ,

PRIVAT.OKAZION!!!SHITET:ap/1+1sip70m2 65.000€(TR)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:25 ,

Apartament me qera per zyra te kullat binjake qender.

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Sot 10:14 ,

APARTAMENT ME QERA 50 M2 TEK 21 DHJETORI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:07 ,

dyqan me qera rr.bogdaneve

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:54 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar ne allias

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:34 ,

HYRJE ME QERA 3+1 PJESRISHT E MOBILUAR

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 22:50 ,

Jepet me qera 1+1 jordan misja

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:49 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 Don Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:48 ,

jepet me qera 3+1 kodra e priftit

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 22:48 ,

Qera, Ambient Zyrash, Rruga E Durrësit!

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:47 ,

Jepet me qera 2+1 e mobiluar Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 ,

Apartament 1+1 me qera

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:43 ,

Qera Apart 1+1 te Harry Fullz

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:40 ,

Super apartament me qera te Liqeni i thate.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:20 ,

Jepet me Qera Apartament 2+1

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:18 ,

Apartament me Qera 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:45 ,

apartament me qera ne nje vile 3kateshe

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 18:45 ,

JEPET ME QERA APARTAMTI 1+1 PRANE QSUT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:16 ,

Zogu i zi - Kompleksi Foleja e Gjelber

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:54 ,

Apartament me Qera Ish Blloku

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:52 ,

Jepet Apartament me Qera 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:51 ,

1+1 me Qera te Parku i Autobusave

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:50 ,

Apartament me Qera 1 + 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Dje 17:48 ,

2+1 me Qera te Liqeni i Tiranes

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente Me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente Me qera në të gjitha qytetet e Shqiperise. Gjej Apartamentin ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente Me qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente Me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente Me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente Me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente Me qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente Me qera? Krijo njoftime per Apartamente Me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione