Me qera | Njoftime per Apartamente ne Tiranë

Njoftime per Apartamente Me qera ne Tiranë. Gjeni Apartamente Me qeraTiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente Me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

24 Shk 23:14
Linku:
,

CONCORD CENTER SHITET/JEPET ME QERA DYQAN

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

Sot 01:12 ,

Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje Fantastike

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 01:12 ,

Afer Liq. Artificial - 2+1 i Mobiluar |Kondicioner

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 01:12 ,

Apt 2+1+Verande (140 m2) tek Blv. i Ri

245 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 23:09 ,

JEPET ME QERA 2+1 TE PETRO NINI NE BLLOK 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:08 ,

Jepet me qera

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 22:59 ,

Tirane, jepet me qera apartament luksoz

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 21:46 ,

AMBIENTE BIZNESI DHE BANIMI ME QERA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:44 ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender te Tiranes Privat

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 21:40 ,

Jepet me qera apartament 2+1+verande (100m2) te blloku

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:38 ,

JEPET 1+ 1 ME QERA PERBALL KOMPLEKSI DELIJORGIJT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:38 ,

JEPET 1+1 ME QERA TE RRUGA KAVAJES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:09 ,

jepet me qera 1+1 te skolla e bashkuar

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:01 ,

Jepet apartament 1+1 me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:00 ,

Jepet apartament 1+1 me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 21:00 ,

Jepet apartament 2+1 me qera

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:59 ,

Jepet apartament 2+1 me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:59 ,

apartament me qera 80 m2

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:59 ,

Jepet apartament 1+1 me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 20:59 ,

Jepet apartament 1+1 me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:40 ,

JEPET SHTEPI ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT!!

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:34 ,

Qera Garsoniere Ne Qender Bulevardi Zogu 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:27 ,

Jepet shtepi e re me qera e mobiliar dhe e pa banuar��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:26 ,

Jepet shtepi e re me qera��

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:11 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Mine Peza.

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:59 ,

JEPET ME QERA

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:56 ,

Rent. ZOGU ZI RING CENTER

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:56 ,

jepet me qera 2+1 bosh Astir 25,000 leke

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 19:50 ,

Qera Ap 1+1 te Siri Kodra

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:06 ,

jepet 1+1 ne astir 270 ne muaj

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:52 ,

Apartament me qera i mobiluar bulevardi zogu i par

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 17:53 ,

Apartament me qera Bllok, Rruga Vaso Pasha

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente Me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente Me qera në të gjitha qytetet e Shqiperise. Gjej Apartamentin ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente Me qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente Me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente Me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente Me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente Me qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente Me qera? Krijo njoftime per Apartamente Me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim