Magnet | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Magnet,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Magnet Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 10:22 ,

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori

168 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Pri 17:34 ,

Shitet Super Apartament 2+1 Kompleksi Magnet

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 16:44 ,

Shitet Apartament 2+1 Komleksi Magnet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Pri 16:38 ,

Super Apartament 2+1 per qira - Kompleksi Magnet

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
16 Pri 15:40 ,

Shitet apartament, Kompleksi Magnet, 21 DHJETOR!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Pri 21:12 ,

Jepet me qera magazina

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
01 Pri 15:57 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA MAGNET!

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 17:42 ,

Super-apartament 2+1, te Kompleksi Magnet

124 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Mar 12:14 ,

Apartament 2+1 me qira per 400 euro/muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Mar 14:52 ,

Jepet Apartament 1+1 me qira!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Mar 14:41 ,

Tirane,shes Apartament cilesor 2+1, 120 m²(Magnet)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
13 Shk 01:37 ,

Super apartament 2+1+2 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Shk 11:45 ,

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Shk 09:34 ,

Apartament 2+1 per qira te Kompleksi Magnet

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Jan 16:04 ,

Jepet apartament me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
08 Jan 09:31 ,

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 15:22 ,

OKAZION! Apartament 1+1 ne Ali Dem

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Dhj 15:18 ,

Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 13:31 ,

Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Dhj 13:30 ,

Shes apartament 1+1 gati per banim

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 13:30 ,

Shitet apartament okazion 1+1 ne Ali Dem

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 13:29 ,

Shitet apartament okazion 1+1 ne Ali Dem

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 13:29 ,

Shes garsoniere tek Ali Demi!

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Dhj 13:29 ,

OKAZION! Apartament 2+1 ne Ali Dem

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Dhj 13:23 ,

Ofrohet apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Magnet

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Nën 11:35 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Nën 10:27 ,

Apartament 2+1 per qera te Kompleksi Magnet!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Nën 08:19 ,

Apartament 2+1 per qera te Kompleksi Magnet!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Magnet | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Magnet në kategorinë Apartamente
  • magnet në kategorinë Apartamente
  • Magnet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Magnet në kategorinë Të tjera
  • magnet në kategorinë Telefona celular
  • Magnet në kategorinë All Category
  • Magnetofon në kategorinë Pajisje Audio
  • magnet në kategorinë Apartamente
  • Magnet në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • magnet në kategorinë Vila

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione