Apartamente me Qera tek Fresku | Njoftimet ne Tiranë

Njoftime per Apartamente me Qera ne Tiranë tek Fresku. Gjeni Apartamente me Qera në Tiranë tek Fresku, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera tek Fresku në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

24 Shk 15:59
Linku:
,

Dyqan 72 meter katror

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1

Dje 17:15 ,

SHITET 2+1,FRESKU

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:14 ,

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK FRESKU

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:49 ,

1+1 me qera fresku

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:11 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

57 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Dje 15:46 ,

SHITET, APARTAMENT 1+1 FRESKU

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:45 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 99,000 €

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:45 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Dje 15:43 ,

Shitet, Apartament 3+1, Fresku,

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:12 ,

Apartament 2+1 ne shitje, Fresku

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 12:05 ,

Apartament 3+1 me qera, Fresku

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 11:19 ,

Fresku apartament 1+1 ne shitje me Hipotek

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:47 ,

Apartament 2+1 me qera te Fresku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera tek Fresku ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera tek Fresku në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera tek Fresku

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera ne Tiranë tek Fresku MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera tek Fresku apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera tek Fresku në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera tek Fresku? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim