Delijorgji | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Delijorgji , kategori Apartamente , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Delijorgji Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:45 ,

Shitet apartament ne rr.Kavajes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 13:40 ,

Apartament 2+1+parkim Kompleksi Delijorgji

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 13:29 ,

Ambjent me qera Kompleksi Delijorgji

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:29 ,

Apartament 2+1 me qera Rruga e Kavajes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 09:20 ,

Jepet Me Qera Apartament.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Shk 09:03 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Shk 17:35 ,

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Shk 14:45 ,

SHITET APARTAMENT TEK DELIJORGJI!!!

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
22 Shk 19:32 ,

Super Apartament me Qira 3+1+2+P Kompleksi Delijorgji

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 19:30 ,

Super Apartament me Qira 3+1 tek Kompleksi Delijorgji

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
22 Shk 19:25 ,

Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Delijorgji

186 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Shk 19:21 ,

Super Apartament me Qira 3+1 tek Kompleksi Delijorgji

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
22 Shk 19:16 ,

Shitet Apartament 3+1+2+2 Kompleksi Delijorgji

282 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
22 Shk 19:15 ,

Apartament me Qira 2+1+P Kompleksi Delijorgji

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 19:12 ,

Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Shk 19:11 ,

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI DELIJORGJI

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
19 Shk 16:59 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Shk 13:04 ,

1+1 Rruga e Kavajes 75m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Shk 11:42 ,

Apartament ne shitje tek Kompleksi Delijorgji

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Shk 01:37 ,

Super apartament 2+1+2 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Shk 15:19 ,

Shitet Apartament 2+1 prane kompleksit Delijorgji!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Shk 09:06 ,

Apartament ne Shitet 2+1 tek Kompleksi Delijorgji

186 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Shk 08:56 ,

Super apartament 3+1+post parkimi tek Delijorgji

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Shk 12:57 ,

Shitet Apartament 1+1 prane Kompleksi Delijorgji

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Shk 12:22 ,

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PRANE DELIJORGJIT

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Jan 14:03 ,

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Delijorgji.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Jan 10:15 ,

Apartament 2+1 per Qira tek Delijorgji

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Jan 12:03 ,

Apartament 3+1 ne shitje tek Kompleksi Delijorgji

282 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
22 Jan 11:39 ,

3+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Delijorgji | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim