Besim alla | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Besim alla,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Besim alla Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:17 ,

Shitet,Apartament 3+1,Misto Mame

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 16:19 ,

Apartament 1+1 ne Shitje Misto Mame ne Tirane

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Maj 10:20 ,

Misto Mame apartament 1+1 ne shitje

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Mar 10:45 ,

Shitet apartament Rruga Besim Alla, Misto Mame

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Mar 19:43 ,

Apartament 2+1, 2 Tualete , Ballkon

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 10:37 ,

Qira 76m2 Rr. Besim Alla Yzberisht Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Jan 20:15 ,

Shitet papafingo - OKAZION!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Jan 20:15 ,

OKAZION per shitje!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
18 Jan 09:21 ,

Shitet apartament 2+1+2, Rruga Besim Alla

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Dhj 10:04 ,

Apartament 3+1 i mobiluar

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Dhj 10:52 ,

Jepet apartamet 2+1 me qera

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Dhj 09:37 ,

Shitet 2+1 ne Miso Mame

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Nën 14:57 ,

Shitet Apartamenti

50 EUR

Numri i dhomave: 1,5
13 Sht 18:11 ,

Apartament ne shitje 1+1 Besim Alla

43 900 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Gush 15:09 ,

Jepet me Qera Apartament 1+1 Lagje e Re Kombinat

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Korr 08:55 ,

Misto mame besim alla 1+1 kati 2

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 12:08 ,

Jepet shtepi 1+1 74 m2 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 12:58 ,

Apartament 1+1 me qira tek Rruga Besim Alla

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Qer 14:04 ,

Apartament 2+1 ne shitje me siperfaqje 135m2

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Qer 12:05 ,

Amartament 2+1 me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
13 Qer 14:23 ,

Shitet 2+1 ne Misto Mame 99m2 me hipotek 59000eur

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Qer 13:12 ,

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 E MOBILUAR YZBERISHT

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Qer 09:59 ,

Apartament me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Maj 22:31 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Yzberisht

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Mar 17:03 ,

Shitet Apartament 3+1 ,123 m2,Misto Mame 76500 E

76 500 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Jan 11:24 ,

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 12:41 ,

Gazonjere

100 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
16 Tet 11:07 ,

Qera | Klinike Dentare me qera 50 m2 , 650 euro!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
11 Korr 13:42 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME !

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Korr 00:17 ,

apartment 1+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Qer 16:38 ,

Jepet apartament me qera 2+1 ne Misto Mame

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Maj 15:46 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA BESIM ALLA, TIRANË

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Besim alla | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

besim alla Besim alla Besim alla

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione