Astiri | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Astiri,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Astiri Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:23 ,

Jap hyrje me qira 2+1 e kompletuar

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:25 ,

Apartament me qera ne Astir (tek rotondo)

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Dje 10:08 ,

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Astiri Tirane

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Pri 11:56 ,

Apartament 1+1 dhe 1+1 Vetem me ndërrim

1 080 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
16 Pri 10:02 ,

Apartament-Ne Shitje-Te Astiri

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Mar 14:37 ,

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK ASTIRI

280 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Mar 09:47 ,

Apartament per shitje 2+1 ne Astir

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Shk 20:30 ,

Jepet me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Shk 12:28 ,

Shitet 2+1 Astiri 68000euro

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Jan 20:23 ,

shitet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Jan 22:06 ,

Astir jepet me qera 3+1+2wc

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
27 Dhj 19:26 ,

Shitet apartament 2+1 90m2

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Dhj 20:12 ,

Apartament 1+1 , Astiri , Unaza e Re

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Dhj 11:21 ,

Astiri

1 700 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Nën 11:07 ,

Jepet me qira super apartament 1+1 ,Adresa: Astiri prane Osl

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
20 Nën 16:36 ,

apartament 1+1 unaza e madhe astiri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Nën 13:34 ,

Shitet Apartament 1+1

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Nën 14:30 ,

APARTAMENT 1+1 ME QERA TE ASTIRI

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
04 Nën 20:19 ,

Apartament 1+1,64m2,Unaz e Re

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Tet 09:56 ,

Te astiri jepet me qera 2+1+2

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Tet 15:57 ,

Te astiri jepet me qera 2+1+2

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Tet 12:12 ,

apartament 2+1 + verand tek astiri

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
18 Sht 14:14 ,

Shtepi 1+1 me qera astiri

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Sht 18:32 ,

jepet me qera 1+1 e mobiluar

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Sht 20:04 ,

Jepet me qera apartament

350 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Sht 10:11 ,

Shes apartament 2+1 me hipotek

72 150 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Korr 15:47 ,

2+1e mobiluar te astiri

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Korr 12:09 ,

shitet 2+1 ne astir

67 400 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Qer 15:06 ,

Shitet apartament 2+1 Astir

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Qer 14:54 ,

Jepet me qera apartament 2+1 Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Qer 16:49 ,

Jepet me qera 2+1 tek Astiri,Rr Aleksandri i madh

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Qer 15:18 ,

Jepet me qera apartament 2+1 Astir

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Maj 01:36 ,

Jap apartament 2+1unaza e re

330 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Maj 11:38 ,

Apartament 2+1 ne Shitje ne Astir

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
29 Pri 16:56 ,

Super Apartament Duplex

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Astiri | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

astiri astiri astiri astiri Astiri Astiri

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione