Apartment me qera | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartment me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apartment me qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:14 ,

Treehouse Apartment Airbnb ofron qendrim ditor-javor-mujor

35 EUR / javor

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
17 Pri 19:06 ,

Jepet me qera apartment 1+1 tek Kinema Agimi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 14:15 ,

Jepet me qera apartment 1+1 Ne Astir

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 14:15 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Ne Laprak

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Pri 14:03 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Don Bosko

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Pri 10:07 ,

APARTMENT 1+1 PER QERA NE QENDER TE TIRANES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Pri 14:42 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Myslym Shyri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Pri 07:00 ,

Rruga Elbasanit jepet me qera 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Pri 13:53 ,

Jepet me qera apartment 1+1 Rruga 5 maji

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 20:53 ,

Apartament 3+1 me qera tek Mihal Grameno Tirane

360 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
06 Pri 17:54 ,

Jepet me qera apartment 1+1 bosh Kopshti Zologjik

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 13:33 ,

Jepet me qera apartment 1+1 Ali Demi

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 13:05 ,

Jepet apartament me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 11:30 ,

Jepet me qera apartment 1+1 don Bosko

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 11:09 ,

Jepet me qera apartment 1+1 rruga Reshit Petrela

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Mar 20:39 ,

Ne Bllok Apartament 2+1+BLK 84m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Mar 13:26 ,

apartament 1+1me qera prane ( Qendres)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

apartament me qera 1+1 mbi Pazarin ri

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Mar 13:26 ,

Dupleks me qera 1+1 (qender)

245 EUR /

Numri i dhomave: 2
25 Mar 16:49 ,

Jepet me qera apartment 3+1 Bllok

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Mar 12:59 ,

Shitet apartment 5+1 ne Bllok

260 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Mar 07:05 ,

Jepet me Qera Apartment 3+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
24 Mar 12:45 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Tek Tajvani Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Mar 10:40 ,

Qera, 1+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Mar 12:57 ,

Jepet me qera apartment 2+1 Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Mar 12:45 ,

Jepet me qera apartment 3+1 Ne Bllok

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Mar 17:42 ,

Qera, 1+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Mar 17:37 ,

Jepet me qera apartment 1+1 bllok

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 18:58 ,

Jepet me qera apartment 1+1 Kopshti Zologjik

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 18:49 ,

Jepet me qera apartment 1+1 Sheshi Willson

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartment me qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione