Apartament ne Shitje apo me Qera ne Tiranë

Njoftime per Apartament ne Shitje apo me Qera ne Tiranë. Gjeni Apartament ne Shitje apo me Qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartament ne Shitje apo me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

03 Mar 10:52
Linku:
,

Shitet Apartament 2+1+2 ballkone, sip.120m².

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:34
Linku:
,

apartament for rent

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 02:48 ,

2+1+Bllk + Tarrace e Shfrytezueshme (Medreseja)

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:27 ,

Tirane, shes apartament 2+1, 87.000 Euro (Laprake)

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 02:26 ,

Tirane,shes dupleks Kati 8-9, 140 m²(Ish Parku)

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 02:23 ,

Tirane,shes papafingo 2+1, Kati 6, 180 m²(Myslym Keta)

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
Sot 00:34 ,

apartament 2+1 me qera (Oslo Brryl)

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 00:01 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr Kavajes

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Apartament ne Shitje apo me Qera? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartament ne Shitje apo me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartament ne Shitje apo me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartament ne Shitje apo me Qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartament ne Shitje apo me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartament ne Shitje apo me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartament ne Shitje apo me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartament ne Shitje apo me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.Dëshironi të zhvendoseni në Apartament ne Shitje apo me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.




Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione