Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ambasador 2 | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ambasador 2,kategori Apartamente,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ambasador 2 Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:03 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Ambasador 2 360,000 €

360 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament te Ambasador 2 + parking 2 vende

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 140
01 Tet 12:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1+3, TEK AMBASADOR 3!!!

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 16:20 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1+3, TEK AMBASADOR 3!

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 14:52 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QIRA 2+1+3, TEK AMBASADOR 3

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Sht 09:51 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Prane Liceut Artistik.ID: PRO+27420

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
22 Sht 19:25 Apartamente , Tiranë

Super Apartament ne shitje Ambasador 3!

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 19:39 Apartamente , Tiranë

Apartament Luksoz 2+1+2 per qira te Ambasador3 !!!

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Sht 17:35 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT TEK AMBASADOR 3 !

900 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Sht 15:49 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 te Ambasador 2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
08 Sht 14:15 Apartamente , Tiranë

SHITETAPARTAMENT 2+1 ME POST PARKIMI TEK AMBASADOR 3!

450 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 23:04 Apartamente , Tiranë

Apartament lukzoz me qira 2+1 ,Ambasador 3!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Sht 20:16 Apartamente , Tiranë

Apartament lukzoz me qira 2+1 ,Ambasador 3!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Gush 15:34 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRUGA ELBASANIT

790 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Gush 13:45 Apartamente , Tiranë

Super apartament 2+1 per qera tek Ambasador 2

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Gush 11:04 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 3+1+2 tek ambasador 3

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Gush 14:58 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per qera te Ambasador 2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Korr 14:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera tek Brryli

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Pri 15:21 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AMBASADOR 3

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Pri 11:30 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 3+1, afer Ambasador 3

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Pri 16:59 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Ambasador 3.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Jan 15:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qera tek Ambasador 3

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Jan 15:23 Apartamente , Tiranë

Jap me qera Apartament 2+1 tek Ambasador 3

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Jan 12:39 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament luksoz 2+1+3,prane Ambasador 3

370 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ambasador 2 | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione