Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

150 € | Tiranë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 150 €,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 150 € Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:20 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2 NË SHITJE, FIORI DI BOSCO

259 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 13:17 Apartamente , Tiranë

Duplex në shitje, Rruga Dritan Hoxha

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 13:10 Apartamente , Tiranë

Qera, Triplex, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 12:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 në shitje, Fiori Di Bosco

259 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 09:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1 Rruga e Dajtit

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 07:47 Apartamente , Tiranë

Duplex Penthouse pamje panoramike 150 m2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
02 Dhj 15:21 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
01 Dhj 17:00 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë 250,000 €

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
01 Dhj 16:52 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Muhamet Gjollesha, Tirane. 180

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
28 Nën 13:30 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
25 Nën 09:42 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TEK RRUGA E KAVAJES TIRANE

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
23 Nën 23:01 Apartamente , Tiranë

Kat. 1 i Nje Vile ne Mullet (Kalaja e Petreles) 3+1+2WC+3Bll

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
23 Nën 12:24 Apartamente , Tiranë

Zyre me qira tek Petro Nini!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
22 Nën 12:09 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFER Alpha Bank, ASTIR!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
18 Nën 14:15 Apartamente , Tiranë

BLLOKU, JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 150
17 Nën 17:16 Apartamente , Tiranë

SHITET ,JEPET ME QERA OSE NDEROHET ME APARTAMENT... OKAZIOON

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Nën 12:14 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
12 Nën 11:56 Apartamente , Tiranë

Apartament i ri dhe modern me qira 3+1 ne Bllok

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
09 Nën 13:42 Apartamente , Tiranë

Japë Apartment me qira ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
06 Nën 08:04 Apartamente , Tiranë

apartamet me qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 150 € | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione