Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente ne shitje ne Tirane - Gjeni apartamentin tuaj

Dëshiron të blini një apartament? Keni ndërmend një zonë apo një lagje specifike në Tiranë por nuk dini ku të kërkoni? Atëherë jëni në faqen e duhur. MerrJep.al ofron njoftimet për apartamentë në shitje me çmimet më të mira.


Ju mund të zgjidhni të shfletoni faqet ku listohen të gjithë apartamentet në shitjë ose të përdorni filtrat tanë për të gjetur apartamentin më të përshtatshëm për ju.Çdo ditë postohen qindra njoftime të reja, shfletoni faqet në mënyrë periodike për të gjetur apartamentin tuaj. Më poshtë do të shikoni një listë të apartamenteve në shitjë në zona të ndryshmë të Tiranës, duke filluar nga zonat më në zë si: 21 Dhjetori,Vasil Shanto, Komuna Parisit, Pazari i Ri etj.

Sot 13:09
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 17:23 Apartamente , Tiranë

Apartament Kleringu

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

1+1 dhe garsoniere per shitje te Xhamia e Tabakeve

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Qender Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Astir

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Liqeni i Thate

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Astir

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Dublex te Rezid Kodra e Diellit

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ura Tabakve

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Okazion 2+1 ne Myslym Shyri

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:20 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Oxhaku

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Shkoll Kuqe

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Bllok

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Komuna Parisit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Blv i Ri, te Treni

78 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Rr,Kavajes

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

122 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:19 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Fresk

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ish Parku

103 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+2 te Kodra e Diellit

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 17:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:17 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1, tek Unaza e Vogel

1 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:17 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1, tek Unaza e Vogel,

1 350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:17 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera Rezidenca Kodra e Diellit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

Premium NEW: 1+1 (Shkolla Baletit -Lej Laj)

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË YZBERISHT TIRANË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Brryli Tirane

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

Kërkoni njoftime për apartamente në shitje dhe gjeni apartamentin që ju përshtatet më së miri ju dhe familjes tuaj. Filtroni rezultatet e apartamenteve në shitje sipas preferencave tuaja në bazë të çmimit, llojit të apartamentit që po kërkoni, katit apo numrit të dhomave.


Apartamente në shitje - shikoni ofertat tona për apartamentet në shitje në Tirane


Jeni duke kërkuar një apartament në shitje? Mendojme se mund t’ju ndihmojme me këtë.


Në MerrJep.al do të gjëni ofertat më të mira të apartamenteve në shitje që ndodhen në zona të ndryshmë të Tiranës. Ju mjafton të kërkoni apartamente në shitje, të vendosini zonën se ku dëshironi që ky apartament të jetë dhe qindra njoftime për apartamente në shitje do ju shfaqen.


Gjatë kërkimit për apartamente në shitje në platformën MerrJep.al do të gjëni shumë njoftime të cilat do ju paraqesin jo thjesht apartamente në shitje por edhe apartamente të tipologjive të ndryshme si: apartamente 2+1, apartamente 1+1, garzoninere apo dhe apartamete duplex.


Nxirrni apartamentin në shitje në MerrJep.al pa asnjë kosto ekstra


Në website-in MerrJep.al ju jo vetëm që kërkoni për apartamentë në shitje por dhe mund të nxirrni apartamentet tuaja në shitje. Nuk ka rëndësi në qoftë se jeni një agjensi Real Estate apo thjesht dikush që do të nxjerri apartamentin në shitje, MerrJep.al ju jep mundësin ta reklamonin apartamentin tuaj falas.


Plotësoni të dhënat mbi apartamentin në shitje si për shëmbull: numrin e dhomave, siperfaqen e apartamentit, tipi i apartamentit, gjendja në të cilën ndodhet, nëse është i mobiluar ose jo, në qoftë se është i rikonstruktuar apo jo.Nëse dëshironi që apartamenti juaj të shitjet në kohë rekord atëhere mos harroni të përfshini foto në të. Kujdesuni që fotot të jenë të një cilësie të mirë dhe do ta shikoni që shumë shpejt do të këni sukses.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione