Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40245
Durrës , 13040
Vlorë , 3439
Shkodër , 2112
Elbasan , 1158
Sarandë , 1052
Fier , 899
Lezhë , 723
Kavajë , 507
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 18:32
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Garden Residence Turdiu 102 000EUR

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 10:54
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Transballkanike!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+ Kuzh Fiks Te Shallvaret - Tajvani pallat i Ri

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90

Sot 09:34 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qira ne Lungomare!

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi I Ri!

161 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+ Post Parkimi, Stadiumi Dinamo, Tirane!

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura.

126 060 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Ne Shitje Te Porcelani Tirane

114 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Spitalet Tirane

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Porcelani Tirane

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE RRUGES SE RE TE PORTIT!

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE TE DETI SHKEMBI KAVAJES!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PAMJE DETI NE GOLEM

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Qender Tirane

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

2 Apartament 1+1 dhe Garsoniere Ne Shitje Xhamia Tabakeve

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina!

113 987 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Astiri Tirane

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

2 Apartamente 2+1 Ne Shitje Te Juvenilja Tirane

894 075 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Aura.

70 730 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Spitalet Tirane

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Qendër, Tiranë

132 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

302 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Brryli Tirane

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Te Pazari i Ri Tirane

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha

74 697 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:33 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen “Porcelani 3”.

127 831 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LULISHTE 1 MAJI !

158 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK PERLA GJIRI I LALZIT!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MALI I ROBIT !

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONJERE NE QERRET !!!

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 09:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PLAZHIT !

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione