Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 18728
Durrës , 6060
Vlorë , 1605
Shkodër , 740
Fier , 699
Sarandë , 658
Elbasan , 633
Pogradec , 415
Lezhë , 391
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Sot 12:19
Linku:
,

Shitet apartament në Pogradec

41 300 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 20:49 ,

apartament

850 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 20:29 ,

Shitet 1+1,Prane Hipotekes,Rruga Panorama

77 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 20:25 ,

QENDER APARTAMENT 2 + 1 ( ISH PARKU SPORTIV )

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:19 ,

Shitet Aparta ose ndrim tiran apartament

50 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:15 ,

Okazion shitet SUPER Apartament

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 180
Sot 20:05 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:51 ,

Shitet Ap.1+1 ne Yzberisht

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:45 ,

Durres,shes Apartament 2+1,(Kompleksi Lura 2)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:41 ,

Sarande, shes apartament 2+1+A+BLK 80 m²

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim