Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 18890
Durrës , 6063
Vlorë , 1612
Shkodër , 740
Fier , 703
Sarandë , 662
Elbasan , 638
Pogradec , 411
Lezhë , 397
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 12:57
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 yzberisht, 70m2

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:35
Linku:
,

Shitet apartament në Pogradec

41 300 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Nën 15:31
Linku:
,

SHITET APARTAMENT TEK FRESKU

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 09:42 ,

Apartament 2+1 ne shitje ne Astir ne Tirane

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:42 ,

Duplex Luksoz ne Shitje!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:42 ,

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 72,800 €

72 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:41 ,

Shitet Apartament ne Bllok

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Sot 09:41 ,

Apartament 2+1 ne Shitje ne Porcelan ne Tirane

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:41 ,

Apartament 1+1 me Qera Rruga e Barrikadave

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:41 ,

Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
Sot 09:41 ,

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:41 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:41 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:40 ,

Shitet apartament ne rr.Kavajes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:40 ,

Apartament 3+1+post parkimi, ne Bllok

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:40 ,

Apartament 2+1 ne shitje rruga Islam Alla

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:39 ,

Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:39 ,

OKAZION SHITET APARTAMENT NE DURRES

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 09:39 ,

Apartament 2+1 ne shitje Komuna e Parisit

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 09:39 ,

Apartament 1+1 ne Shitje tek Selvia

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:39 ,

Shitet Apartament te Liqeni i Thate!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 09:38 ,

Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyri

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:38 ,

Apartament ne shitje 2+1, Torre Drin

370 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:38 ,

Shitet apartament 2+1, afer Brrylit

237 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim