Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 522
Durrës , 154
Sarandë , 61
Vlorë , 33
Elbasan , 24
Shkodër , 24
Fier , 22
Kavajë , 15
Lushnjë , 9
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 15:48 ,

SUPER APARTAMENT 3+1 PRANE STADIUMIT DINAMO...!!!

260 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 14:59 ,

Super Apartament Penthouse, Ish St Qemal Stafa

950 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:55 ,

Shitet,Apartament 4+1,Casa Italia

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:32 ,

SUPER SUPER OKAZION TEK KMY...AP.3+1+VERANDE!!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 14:26 ,

Shitet, Apartament

258 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:24 ,

Apartament ne shitje

550 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:15 ,

Tirane, shes apartament duplex 3+1, (Garden Building)

295 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 13:18 ,

Shes Penthouse, Liqeni i Thate

171 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:56 ,

Okazion, Shitet dyqan+truall

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:53 ,

Shiten,Vila,Quiet Lake Residence

499 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:52 ,

Shitet,Apartament 3+1,Unaza E Re

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:30 ,

Shitet Dublex te Rr,Elbasanit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Dje 11:13 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim