Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 622
Durrës , 176
Sarandë , 64
Vlorë , 38
Fier , 31
Elbasan , 26
Shkodër , 26
Kavajë , 18
Lushnjë , 10
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Sot 17:56 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:49 ,

Shitet, Apartament 3+1, Selvia, Tiranë

312 282 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:10 ,

SHITET APARTAMENT "LURA 1" GJIRI I LALZIT

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 170
Sot 16:04 ,

Duplex per shitje Rezidenca Kodra e Diellit

255 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:03 ,

Duplex ne shitje Stadiumi Dinamo

400 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:40 ,

Shes Penthouse, Liqeni i Thate

171 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:39 ,

Shitet Dublex te Rr,Elbasanit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 14:39 ,

Shitet Penthouse 4+1+3 ne Astir

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:22 ,

Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Sot 14:04 ,

Apartament 2+1 ne Shitje ne Porcelan ne Tirane

80 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:03 ,

Vile me qera Pran TEG-ut ne Tirane

2 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:45 ,

Shitet, Apartament

258 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:18 ,

Apartament 2+1 per shitje ne pallat te ri Tufin

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:55 ,

Apartament per shitje tek Pallatet Agimi

237 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim