Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 15103
Durrës , 3144
Vlorë , 932
Shkodër , 468
Elbasan , 390
Fier , 343
Sarandë , 342
Pogradec , 220
Korçë , 117
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Gush 08:26
Linku:
,

Shitet apartament

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:45
Linku:
,

Apartament ne shitje ne plazhin e Golemit

52 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100

Sot 02:20 ,

Apartament 4+2+1

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 23:13 ,

Apartament 2+1 tek Green City okazion

112 665 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:09 ,

Shitet Papafingo me pamje nga deti plazh Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 22:09 ,

Shitet apartament 2+1 mobiluar okazion Golem

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 22:09 ,

Shitet apartament 2+1 mobiluar pamje nga deti golem

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:57 ,

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga E Bogdanëve

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:51 ,

Shitet Apartament 3+1 ne Astir

900 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 21:39 ,

apartamen

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Dje 21:30 ,

Shitet Penthouse Fantastike!!!

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:24 ,

Shitet Apartament

10 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 20:54 ,

SHITET VILE

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 20:54 ,

3 APARTAMENTE+3 PARKIME- Bulevardi i Ri

315 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:47 ,

Shitet

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:15 ,

Apartament 2+1 te mali robit

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:12 ,

Tiranë shitet 3+1 Liqeni

215 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:12 ,

Tiranë shitet 4+1 Liqeni.

360 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:11 ,

Tiranë shitet Apartament 3+1+Garazh Liqeni.

325 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 20:08 ,

Shitet Ap 2+1 Vasil Shanto

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 20:07 ,

Shitet Ap 3+1 okazion Astir

148 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:07 ,

Shitet ap 2+1 astir.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:53 ,

Shitet apartment 3+1.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:53 ,

Shitet, Apartament ne Rezidencën Kodra e Diellit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione