Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 17803
Durrës , 5464
Vlorë , 1414
Shkodër , 658
Fier , 622
Sarandë , 613
Elbasan , 559
Pogradec , 369
Lezhë , 343
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 12:57
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 yzberisht, 70m2

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:35
Linku:
,

Shitet apartament në Pogradec

41 300 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 09:52 ,

Shitet Apartament 2+1

106 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:52 ,

2+1, me hipoteke.

139 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:52 ,

Shitet,Apartament 1+1,Garden Residence Turdiu

59 075 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:52 ,

Shitet 2+1 SUPERCILESOR.

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:51 ,

Shitet,Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:51 ,

Shitje, Apartament, Vasil Shanto, Tirane.

70 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:50 ,

Shitet apartamenti 1+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:48 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE ETC!

470 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 09:48 ,

Apartament 2+1+2 ne shitje, Liqeni i thate

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 09:48 ,

SHITET APARTAMENTI 2+1

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:48 ,

Duplex Luksoz ne Shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim