Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 686
Durrës , 420
Vlorë , 91
Fier , 52
Korçë , 44
Elbasan , 41
Shkodër , 39
Lezhë , 31
Pogradec , 25
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Sot 11:56 ,

OKAZION

Numri i dhomave: 3
Sot 11:30 ,

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:16 ,

OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:53 ,

Apartamente ne Lushnje

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:42 ,

Papafingo ne Vlore shitet

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:27 ,

Okazion apartament 1+1 ne Shkoder

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:09 ,

OKAZION

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 14:35 ,

Apartment

500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 13:47 ,

Dupleks ne shitje te Kodrat e Diellit

177 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:45 ,

APARTAMENT NE SHITJE

119 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:55 ,

SHITEN 2 APARTAMENTE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 12:34 ,

Shiten dyqane tek selvia

140 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:40 ,

Apartament hekurudha plazh

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Nën 23:21 ,

lungomare 2+1+2=119m² 83.131

83 131 EUR

Numri i dhomave: 5

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim