Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Shitet në Shqipëria

Tiranë , 40238
Durrës , 13003
Vlorë , 3439
Shkodër , 2112
Elbasan , 1158
Sarandë , 1052
Fier , 899
Lezhë , 723
Kavajë , 507
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+ Kuzh Fiks Te Shallvaret - Tajvani pallat i Ri

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90

Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA, DURRËS!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 09:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Ne Shitje Vasil Shanto Tirane

79 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Piazza Tirane

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, PRANE PISHAVE TE BUTA !

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI I ROBIT !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SKEMBI KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 ME PAMJE DETI ,GOLEM !

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2,GOLEM !

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT !

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE MALI I ROBIT!

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:39 Apartamente , Tiranë

Shes superapartament ne Porcelan

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:39 Apartamente , Tiranë

Shes apartament prane Qendres Tiranes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER DUPLEKS VIJ E PARE PLAZH/DURRES

650 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

FILLUAN SHITJET NE GOLEM ! MUNDESI PAGESE ME KESTE !

71 688 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:39 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 NE GOLEM !!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LAGJIA NR.8, AFER SHKOLLES "EFTA

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET 2+1+2 ME PAMJE DETI "WHITE HILL RESIDENCE" NE CURRILA

193 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE QENDRES TREGTARE FLAGSHIP, ME

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QERRET !!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH URTJ-JA!

82 600 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione