Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 18899
Durrës , 6063
Vlorë , 1612
Shkodër , 740
Fier , 703
Sarandë , 662
Elbasan , 638
Pogradec , 411
Lezhë , 397
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 13:35
Linku:
,

Shitet apartament në Pogradec

41 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:57
Linku:
,

SHITET APARTAMENT 1+1 yzberisht, 70m2

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 10:02 ,

Apartament 1+1 ne Shitje Rruga Mine Peza

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:02 ,

Zyre me qera Myslym Shyr ne Tirane

330 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:02 ,

Apartament ne Shitje 1+1 Te Fresku Tirane

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:01 ,

Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko ne Tirane

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:00 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT DURRES

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:59 ,

SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1+2!

124 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

55 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 09:59 ,

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:59 ,

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 09:59 ,

Shitet apartamenti 2+1 Fusha e Aviacionit,

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59 ,

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:59 ,

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim