Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 282
Pogradec , 126
Durrës , 118
Vlorë , 33
Sarandë , 29
Shkodër , 25
Fier , 24
Elbasan , 20
Kavajë , 11
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

29 Nën 21:13
Linku:
,

Apartament

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 09:45 ,

Shitet Dublex te Rr,Elbasanit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 09:07 ,

Apartament 3+1 ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:58 ,

Super Apartament 3+1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 23:50 ,

lungomare 2+1+2=119m² 83.131

83 131 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:43 ,

Apartament për Shitje - 2 Hyrje - 130m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
Dje 19:08 ,

OKAZION SHITET OBJEKTI 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Dje 10:59 ,

Shitet shtëpi private në Shkozë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 10:26 ,

Apartament 3+1 per shitje, te Blloku Ambasadave

160 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 10:07 ,

Lungomare shitet apartament me super pamje

180 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
Dje 10:03 ,

MUNDESI INVESTIMI DON BOSKO ME HIPOTEKE

131 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Nën 21:43 ,

Apartament 2+1 me siperfaqe DURRES

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
29 Nën 21:13
Linku:
,

Apartament

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Nën 11:14 ,

Shitet Vile, TEG

1 EUR

Numri i dhomave: 5
27 Nën 16:05 ,

Apartment

500 EUR

Numri i dhomave: 10
27 Nën 10:35 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA NE DURRES

Numri i dhomave: 7
26 Nën 10:21 ,

Shitet, Penthouse, Astir, Tiranë.

340 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Nën 09:21 ,

Shitet Super Vile

270 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Nën 08:07 ,

Shitet apartament 4+1+3 ne qender te Durresit!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
25 Nën 21:09 ,

2 NE 1 PER 155.000€

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Nën 16:09 ,

OKAZION

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Nën 12:55 ,

SHITEN 2 APARTAMENTE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim