Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1442
Durrës , 517
Pogradec , 142
Shkodër , 90
Sarandë , 75
Elbasan , 71
Vlorë , 70
Fier , 65
Korçë , 30
Shfaqni të gjitha

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme. 

 


Sot 11:00 ,

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë.

111 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 11:00 ,

Shitet, Apartament 3+1, Tregu Elektrik, Tiranë.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 10:49 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Sot 10:38 ,

Shitet Apartament 4+1 te ish Ekspozita!!

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:38 ,

Shitet apartament 4+1+2

175 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:21 ,

Shitet Apartament 3+1 te Siri Kodra

85 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 10:21 ,

Shitet Apartament 3+1+2 te Juridiku

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 10:10 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE ETC!

470 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 10:04 ,

4 Hyrje: Apartament 1+1 dhe 3 Garsonierë - 190m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 10:04 ,

Shiten 3 Garsonire + 1 Apartament ne Sarande 190m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 09:57 ,

Shitet apartament 3+1,ne Bllok 140m2,220000Euro

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 09:46 ,

Shitet apartament 3+1,126m2 me hipoteke.

107 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al. 

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera

 


Në fillim