Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:08 ,

OKAZION SHITET OBJEKTI 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Sot 14:40 ,

Vile=4 kate=20000€=1200m2 truly Tirana

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
Sot 13:55 ,

Vile ne Shitje Te Rruga e Elbasanit

804 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:12 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Dje 10:31 ,

Hotel Luksoz ne Spille

1 770 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Maj 22:16 ,

OKAZION Shitet Objekti 17 Apartamente(2+1)(1+1)

500 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
03 Maj 16:31 ,

Shitet Hotel, Bar-Restaurant

Numri i dhomave: > 10
30 Pri 15:56 ,

Apartment

500 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
28 Pri 15:07 ,

Shtëpi 560 m2

Numri i dhomave: > 10
15 Pri 20:04 ,

2 kate per biznes

900 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Pri 09:32 ,

DUPLEX NE SHITJE

450 000 EUR

Numri i dhomave: 10
31 Mar 13:26 ,

Shtepi

Numri i dhomave: > 10
12 Mar 11:35 ,

Shitet 800 m2 Apartament me Cmim Okazion

396 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
12 Shk 15:12 ,

Shitet lokal dhe truall ne Pezen e Madhe

600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Dhj 11:11 ,

OKAZION

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Dhj 10:57 ,

Vile ne Tirane

Numri i dhomave: 10
30 Tet 12:03 ,

Dogana 2020

Numri i dhomave: > 10
15 Tet 10:50 ,

Shitet Objekti 10 kate ne qender te Prishtines

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
09 Tet 16:34 ,

Cmim okazion

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 19:23 ,

Pallati Kaceli

4 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 15:26 ,

Apartament 4-katesh

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Sht 09:18 ,

APARTAMENTE ne Plepa, Durrës

650 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Korr 18:59 ,

Hotel Okazion

320 000 EUR

Numri i dhomave: 10
03 Mar 16:29 ,

Shitet godine per hotel ne Plepa

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
19 Jan 10:25 ,

riparime elktroshtepiake

1 LEK

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione