Blej Apartament në shitje dhe me qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Apartamente në shitje dhe me qera. Gjeni apartamente të ndryshme në Tiranë, në Durrës, Vlorë, Shengjin, Golem, Sarandë, Elbasan dhe në gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numrit të dhomave, sipërfaqes dhe veçorive tjera dhe gjeni njoftimet për apartamente me qera apo në shitje me çmimet më të arsyeshme.

 

Dje 18:08 ,

OKAZION SHITET OBJEKTI 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Dje 16:21 Agjent për shitje të pronës ,

Godine 4 kateshe

185 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180
Dje 14:35 ,

Apartment

500 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Nën 15:50 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
21 Nën 15:50 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
21 Nën 15:50 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shëngjin

Numri i dhomave: > 10
21 Nën 15:49 ,

Apartamente dhe Njesi Kune Shengjin

Numri i dhomave: > 10
13 Nën 14:06 ,

VILE 3-KATESHE ME QERA

4 000 EUR

Numri i dhomave: 10
30 Tet 12:03 ,

Dogana 2020

Numri i dhomave: > 10
15 Tet 10:50 ,

Shitet Objekti 10 kate ne qender te Prishtines

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 19:23 ,

Pallati Kaceli

4 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 15:26 ,

Apartament 4-katesh

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Sht 09:18 ,

APARTAMENTE ne Plepa, Durrës

650 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Korr 18:59 ,

Hotel Okazion

320 000 EUR

Numri i dhomave: 10
31 Maj 20:14 ,

OKAZION SHITET OBJEKT 17 APARTAMENTE

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
03 Mar 16:29 ,

Shitet godine per hotel ne Plepa

350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
19 Jan 10:25 ,

riparime elktroshtepiake

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
01 Nën 19:05 ,

ULJE DRASTIKE KARABINA

360 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
22 Tet 13:31 ,

Shiten Apartamente 1+1 2+1 3+1

900 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 130
17 Tet 12:36 ,

Apartament prej 1000 m2 Velipoje

1 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
19 Sht 16:10 ,

shitet ose jepet me qera

280 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
06 Sht 09:26 ,

Shiten Apartamente 1+1

900 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 110
02 Sht 16:09 ,

SHITET VILE3-KATESHE ,FIER

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Gush 08:55 ,

OKAZION LIQENI I THATE 180m2 800 euro m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 140
25 Maj 15:04 ,

Hotel me Apartamente

1 000 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
21 Maj 23:12 ,

2 apartamente,2dyqane,1 magazine,rr.tufines

5 706 202 EUR

Numri i dhomave: > 10

Dëshironi të zhvendoseni në një apartament të ri? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartamentin ideal me çmimet më të arsyeshme. Blej dhe shit apartament në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Me mijëra njoftime për Apartamente në shitje apo me qera

Nëse jeni duke kërkuar për tu zhvendosur në një apartament të ri MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve dhe gjeni apartament në vende të ndryshme si tek zona freskut, yzberisht, delijorgji, ne plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkembi kavajes, dhe shumë vende tjera. Shiko njoftimet për apartamente 1+1, 2+1, 3+1 dhe të tjerë në shitje dhe me qera. Gjeni apartamentin ideal në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Shit apartament në MerrJep.al

Dëshironi ta shisni apartmentin tuaj? Krijo njoftime tani në MerrJep.al duke plotësuar formularin me informata për apartamentin si numri i dhomave, sipërfaqja, lokacioni dhe informata tjera për apartamentin që dëshironi ta shisni apo ta lëshoni me qera.
Në fillim