Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SHTEPI NE SARANDE | Sarandë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SHTEPI NE SARANDE,kategori Apartamente,ose vendndodhje Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj SHTEPI NE SARANDE Të gjitha | Apartamente | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Sht 13:36 Apartamente , Sarandë

Jepen Me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Gush 11:04 Apartamente , Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë , shtëpi private

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Gush 22:37 Apartamente , Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë , shtëpi private

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Gush 11:33 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
11 Gush 22:13 Apartamente , Sarandë

Jepet shtepi me qera

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Gush 22:58 Apartamente , Sarandë

Shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Korr 11:01 Apartamente , Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë dhe i dytë shtëpi private

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Korr 23:03 Apartamente , Sarandë

Shitet 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Korr 13:15 Apartamente , Sarandë

Shitet shtepi 3+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Qer 11:56 Apartamente , Sarandë

Jepet me qera 2+1 kati i parë dhe i dytë shtëpi private

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Qer 22:10 Apartamente , Sarandë

apartament per pushues

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Qer 14:33 Apartamente , Sarandë

Shtepi me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Qer 00:33 Apartamente , Sarandë

Shitet 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Maj 23:21 Apartamente , Sarandë

Shitet 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Pri 18:21 Apartamente , Sarandë

Shtepi per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
17 Pri 23:27 Apartamente , Sarandë

Shitet 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 15:26 Apartamente , Sarandë

shtepi apartment korrik gusht shtator

40 EUR /

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Mar 15:26 Apartamente , Sarandë

shtepi apartment korrik gusht shtator

40 EUR /

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
29 Korr 07:18 Apartamente , Sarandë

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Korr 17:33 Apartamente , Sarandë

shtepi apartament ne shitje

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Korr 17:25 Apartamente , Sarandë

shtepi- gusht shtator pushime

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
19 Korr 16:23 Apartamente , Sarandë

Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
15 Korr 11:07 Apartamente , Sarandë

Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Korr 12:05 Apartamente , Sarandë

shitet shtepi e mobiluar dhe e rinovuar

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Korr 00:11 Apartamente , Sarandë

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Qer 20:22 Apartamente , Sarandë

Shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
12 Qer 22:49 Apartamente , Sarandë

Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Maj 21:39 Apartamente , Sarandë

Shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Pri 00:03 Apartamente , Sarandë

Okazion shtepi 2+1 sarand 103 m2

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 23:33 Apartamente , Sarandë

Shitet apartamenti

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Jan 11:03 Apartamente , Sarandë

Shitet apartamenti 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Jan 14:17 Apartamente , Sarandë

Okazion shitet

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Korr 11:49 Apartamente , Sarandë

Apartament me qera

5 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Pri 15:45 Apartamente , Sarandë

"White Residence Penthouse"

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Nën 10:54 Apartamente , Sarandë

Shitet Apartament

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Tet 22:40 Apartamente , Sarandë

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Sht 15:09 Apartamente , Sarandë

Shitet Shtepi

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Gush 09:09 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Korr 17:51 Apartamente , Sarandë

Okazion! Super apartament ne SR

127 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 00:19 Apartamente , Sarandë

Shtepi me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
25 Korr 11:26 Apartamente , Sarandë

okazion

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Korr 16:56 Apartamente , Sarandë

Shtepi plazhi ne sr me pamje nga deti

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
28 Qer 23:08 Apartamente , Sarandë

Shtepi

Numri i dhomave: 2
16 Nën 18:24 Apartamente , Sarandë

HYRJE BANIMI NE QENDER TE SARANDES.

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SHTEPI NE SARANDE | Të gjitha | Apartamente | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione