Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

orikum | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Vlorë , 149
Tiranë , 10
Fier , 1
Lushnjë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe orikum,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj orikum Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Pri 17:56 ,

Apartament plazhi ne orikum

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Pri 15:41 ,

SHITET SUPER PARTAMENT 2+1 I MIRE MOBILUAR NE ORIKUM

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Shk 10:04 ,

Shitet apartament në Orikum

27 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Nën 11:05 ,

Apartament ne shitje, Orikum!

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Nën 18:59 ,

orikum

30 000 EUR

25 Gush 15:50 ,

shpi me qera ne orikum 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Gush 15:49 ,

orikum shpi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
19 Gush 10:58 ,

U shit faliminderit merr e jep

Numri i dhomave: 3
01 Gush 17:14 ,

Apartment 1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Gush 17:14 ,

Apartament pushimi 1+1 Orikum 3500 leke/dita

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Gush 06:26 ,

Apartment for sale 1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
31 Korr 22:16 ,

Apratament 1+1

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Qer 07:25 ,

SHITET OKAZION ORIKUM

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Qer 10:35 ,

Shtepi plazhi ne Orikum me te gjitha brenda

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Qer 22:52 ,

SHTEPI PUSHIMI ME QERA ,ORIKUM

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
27 Maj 10:34 ,

Shtepi Plazhi Orikum

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
08 Pri 17:54 ,

(S535) Apartament ne shitje 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
12 Jan 14:17 ,

Shitet apartament 1+1 ne Orikum

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Tet 12:19 ,

❗️APARTMENT 1+1 NE SHITJE❗️

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Gush 14:57 ,

Shitet apartament ne Orikum

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
01 Gush 13:05 ,

Shitet apartament ne Orikum

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
27 Korr 10:23 ,

SHITET APARTMENT 1+1 NE ORIKUM!

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Korr 11:28 ,

APARTAMENT 1+1 NE ORIKUM!

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Korr 14:34 ,

Apartamente me qera

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
25 Qer 23:50 ,

Apartament 1+1 me qera Orikum, Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj orikum | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione