kamper | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:09 ,

Shitet Apartament 1+1 ne qender te qytetit

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 11:08 ,

Apartament (aktualisht me qera)

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:08 ,

��Shitet 1+1�� ��Pamje nga deti, drejtim jug-lindje

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60


Në fillim