Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizor | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 56
Vlorë , 25
Durrës , 19
Sarandë , 10
Lezhë , 8
Fier , 3
Elbasan , 2
Shkodër , 2
Korçë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Televizor,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Televizor Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:49 ,

Apartament per pushime verore ne Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Maj 18:58 ,

Apartament ditor plazh Durres

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
20 Maj 14:32 ,

Okazion !!!! Gazoniere te Mali Robit

2 200 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
12 Maj 15:02 ,

Shtëpi Plazhi Në Lungomare

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
04 Maj 01:06 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE BLLOK

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Maj 22:38 ,

Super Gazoniere me qira te Fakulteti i Mjeksise

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
15 Mar 19:16 ,

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Mar 12:04 ,

Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
09 Mar 11:38 ,

Jepet apartament me qera tek Eleonora

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
25 Shk 02:42 ,

Jepet apartament 2+1 me qira ne Bllok

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Shk 10:12 ,

SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMENT ,QENDER TE DURRESIT !

82 700 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
22 Shk 15:48 ,

Jap apartamente me qera

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Nën 23:06 ,

Banesa shengjin

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Tet 17:30 ,

Apartament me qera 2 dhoma + kuzhine

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Tet 09:43 ,

Apartament

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Sht 17:58 ,

Apartament me qera Fier 3+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Sht 06:53 ,

Jepet me qera (pushime ose afat-gjate) Lungomare vija e pare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
17 Gush 12:02 ,

Apartamente me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Gush 13:32 ,

Jap apartament me qera ne kune-shengjin

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Gush 08:29 ,

Apartament me qera (pushime ose afat-gjate) Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
03 Gush 17:07 ,

SHITET GARSONIERE NE PLAZH GOLEM 44 M2

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
15 Korr 13:03 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LINZE

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Korr 10:03 ,

Myslym Shyri ��Qera 1+1 | ⛰ Panoramik | Pronar (jo agjensi)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Korr 10:33 ,

Apartamente me qera

2 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
08 Korr 17:15 ,

Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Korr 09:34 ,

Jap me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Korr 09:34 ,

Apartament me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Qer 22:23 ,

Apartament me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
10 Qer 17:14 ,

Apartamente prej 35m2 ne Tirane

3 500 LEK

Numri i dhomave: 1
08 Qer 11:54 ,

Apartament ne plazh ( shkembi kavajes)

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Qer 21:25 ,

Apartamente

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Maj 17:31 ,

Hyrje e re me pamje deti ne Lungomare

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 17:02 ,

Jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar, Astir

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Maj 15:29 ,

Hyrje e re me pamje deti ne Lungomare

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Televizor | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione