Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 696
Vlorë , 192
Durrës , 182
Shkodër , 29
Fier , 28
Elbasan , 25
Korçë , 19
Lezhë , 13
Sarandë , 12
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:07 ,

Jepet me qera 1+1 mbrapa Globe

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:46 ,

Qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 18:20 ,

Shtepi per pushime ditore / Daily rental apartment

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 18:19 ,

Shtepi per pushime ditore / Daily rental apartment

20 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:49 ,

Apartament me qera prane detit

250 EUR / javor

Numri i dhomave: 1,5
Dje 09:38 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera Shtepia 2+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
24 Maj 21:35 ,

Shtepi pushimi me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
24 Maj 13:19 ,

Jepet me qera shtepi 2+1 prane Galaktikut

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Maj 12:27 ,

Jepet shtepia me qera Lungo Mare Vlore 50 Euro/dita

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Maj 11:56 ,

2+1 ne Fillim te Vilave Amerikane (Amb Turke)

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Maj 10:18 ,

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
23 Maj 23:12 ,

Apartment qera Ditore Shtepi pushimi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Maj 18:43 ,

��shitet��nderrohet��

47 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
23 Maj 14:39 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 3
22 Maj 20:25 ,

Shtepi 1+1 me qera Sauk i Vjeter

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Maj 20:22 ,

Shtepi me qera

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Maj 13:39 ,

Shtepi me qera

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Maj 22:17 ,

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Maj 16:19 ,

Jepet shtepi me qera ditore

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Maj 10:03 ,

Jap me qera apartament1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 17:06 ,

1+1+Verande Personale Ne Don Bosko (Rruga Albanopoli)

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Maj 15:13 ,

Okazionnn jepet shtepi me qera

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Maj 14:10 ,

Jepet Shtëpi me qera 130m2 + 100 m2 verandë

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
20 Maj 09:25 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+1 + Veranda 120m2 83000€

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
19 Maj 23:19 ,

JEPET ME QERA SHTEPIA PRIVATE TEK URA DAJLANIT {EDHE SHITET}

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
19 Maj 23:18 ,

Shtepi me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Maj 22:02 ,

Jepet me qera apartment per pushime

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
19 Maj 22:02 ,

Apartment me qera ditore!

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
19 Maj 20:37 ,

Shitet Shtepi 1+1 E Mobiluar

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 18:48 ,

apartament me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Maj 13:37 ,

Jepet hyrje me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
17 Maj 10:30 ,

Shtepi me Qera 2+1 tek 5 Maji

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Maj 13:52 ,

Qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
12 Maj 18:42 ,

Jepet me qera/shitet rruga kosovareve,prane hotel Dinastia

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
12 Maj 13:41 ,

Jepet shtepi me qera

240 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
11 Maj 17:08 ,

Shitet Duplexes 100 m2 me gjithë verandë Dhermi.

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Maj 10:57 ,

Rruga Don Bosko, apartament me qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione