Me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 11248
Durrës , 2696
Vlorë , 812
Shkodër , 528
Fier , 190
Sarandë , 172
Elbasan , 135
Korçë , 82
Lezhë , 80
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera ,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 12:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës ,

Duplex me qera ne Bllok ne Tirane

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 20:50
Linku:
,

Jepen me qera dy apartamente.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:12
Linku:
,

Jepet apartamente me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 22:44 ,

jepet me qera 2+1 bosh Astir 25,000 leke

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 22:27 ,

Jepen 2 Duplexe me qera perball stadiumit.Okazion!

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 22:17 ,

apartament me qera ne nje vile 3kateshe

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 22:06 ,

Apartament me qera 90m2 Bosh Rr Fortuzi Ashensor

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:03 ,

Apartament 2+1 per qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 21:36 ,

Jepet me qera shtepi pushimi vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:15 ,

JEPET 1+ 1 ME QERA PERBALL KOMPLEKSI DELIJORGIJT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 20:49 ,

JEPET 1+1 ME QERA TE RRUGA KAVAJES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:49 ,

JEPET ME QERA 2+1 TE RR. MYSLYM SHYRI 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 20:48 ,

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PERBALL MONDJALIT 480 EURO

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 20:03 ,

SHITET HYRJE 110 m2 çmimi 550 € metri katror

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 19:52 ,

Qera 1+1��Kati 3 PJESE E NJE VILE 3 KATSHE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:50 ,

QERA 2+1 +2 ORIENTIM LINDJE PRANE FLAGSHIP NE QENDER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
Sot 19:46 ,

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

90 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Sot 19:30 ,

Apartament me qera tek Kristal Center

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:14 ,

Jepet ap, me qera per afat te gjate e pamobiluar!

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:56 ,

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 18:53 ,

Apartament me qera Bllok, Rruga Vaso Pasha

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 17:33 ,

Filluan Shitjet ne Rezidencen Turistike "Nereus"

800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:04 ,

Apartament 2+1 me Qira Rruga e Bogdanve

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:58 ,

Dyqan+Shtepi OKAZION

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 16:26 ,

Apartament 1+1 me Qira Kika 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:07 ,

Dyqan 72 meter katror

1 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:38 ,

Apartamente me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 15:38 ,

Bllok, apartamente me qera ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 15:17 ,

Jepet me qera.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione