Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 17024
Durrës , 2921
Vlorë , 1297
Shkodër , 794
Fier , 269
Elbasan , 204
Sarandë , 201
Korçë , 133
Lezhë , 121
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Qer 17:52
Linku:
,

Apartament ne lungomare Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Qer 21:40
Linku:
,

Jepet me qera. Zona e Freskut.

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 02:24 ,

Apartament pushimi 2+1 Mali i Robit vija e pare

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:47 ,

3+1 per qera tek Drejtoria e Policise, Myslym Shyri

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 23:23 ,

Jepet apartment me qera ne Golem prane Miami 2

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 23:14 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 23:14 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:14 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Kontakt!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne Lungomare

55 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:49 ,

Apartament me qera tek kopshti zologjik kompleksi mateo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:44 ,

Apartament me qera ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:40 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga e Kosovareve

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:40 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:40 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:40 ,

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 22:38 ,

Jepet me qera ambient komercial tek Kompleksi Kontakt

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:38 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Komuna e Parisit.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:38 ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:38 ,

Jepet me qera super apartament luksoz 1+1 tek Rruga Besa.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:38 ,

Jepet me qera apartament 3+1+2 tek Ambasador 2!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 22:35 ,

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rruga e Kosovarve.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:35 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kompleksi Kontakt.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:28 ,

Apartament me Qera Ditore plazh

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 22:23 ,

Apartament me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 22:23 ,

Jepet me qera garsionere e pershtateshme per zyra.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:23 ,

Jepet apartament me qera 2+1+2 ndodhet tek Komuna e Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:20 ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek kompleksi kontakt

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:20 ,

Jepet apartament me qera 2+1+2 Ndodhet tek rruga e Kavajes.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:17 ,

Me qera apartament 2+1 mobiluar, kati 2, 300 Euro (Selite)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:17 ,

Me qera apartament 3+1 mobiluar, kati 2, 330 Euro (Selite)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 22:04 ,

Jepet me qera Apartament 2+1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:53 ,

Jepet me qera 360 Euro

360 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione