Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lokal me qera | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 43
Vlorë , 7
Durrës , 3
Shkodër , 2
Fier , 1
Korçë , 1
Tropojë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal me qera,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lokal me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Qer 14:20 ,

Jepet Ambjent te kodra e prift120 mk per cdo lloj

420 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
23 Qer 12:44 ,

Jepet me qera Apartament  2+1.Astir tek lokal Bohem [ID LM

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Qer 15:30 ,

Jepet me qera  lokal. Kati 0 [ID LM 327]

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Mar 22:33 ,

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Shk 19:41 ,

Apartament 2+1+2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Nën 16:09 ,

Dyqan 36m² me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
31 Tet 17:38 ,

jepet me qera 2+1 e mobiluar

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Tet 09:48 ,

Apartanemt ne Himare SHITET

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
11 Sht 15:26 ,

Jepet me qira

53 000 LEK

Numri i dhomave: 1
24 Qer 12:38 ,

Apt me qera/apt for rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Qer 17:25 ,

Shtepi Pushimi

Numri i dhomave: 3
02 Qer 16:44 ,

Jap me qera PARUKERI TE KOMPLETUAR

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Mar 18:37 ,

30 Euro ditaJepet apartamentper pushimet verore 1+1+ballkon

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Mar 16:09 ,

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Shk 02:00 ,

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Shk 02:00 ,

Apartament me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 12:08 ,

Jepet shtepi 1+1 74 m2 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Qer 12:46 ,

Apartament me Qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Shk 01:28 ,

APARTAMNET MODERNE ME QERA I SAPOMOBILUAR

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Jan 23:06 ,

Shtepi me qera Astir 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
19 Sht 16:10 ,

shitet ose jepet me qera

280 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
29 Gush 22:20 ,

jepet hurje me qera 2+1 ne astir

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
28 Korr 13:53 ,

Shitet apartament 2+1 80m2. Pozicion Biznes, Lokal

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Maj 15:24 ,

Qera 2+1 te mjeksorja. Te lokal Dezy

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Pri 14:51 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
06 Pri 14:57 ,

Jepet apartament me qera. Ne astiri

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Shk 19:45 ,

Dyqan ( lokal ) me qera

400 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Jan 14:04 ,

Jepet Lokal me qera   ne Rrugen Selita e vjeter, p

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
23 Nën 16:19 ,

SHITET DYQAN TEK MINISTRIA E DREJTESISE

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Gush 10:47 ,

Ambient banimi 80 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
31 Korr 10:30 ,

Qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
28 Qer 17:00 ,

Jepet me qera dyqan te Kinema Milenium

300 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
14 Maj 17:34 ,

DYQAN ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
05 Dhj 16:25 ,

jeper me qera apartament 1+1 70m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
22 Nën 21:19 ,

Jepet Apartament me Qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lokal me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione