Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Karrige | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Apartamente

Tiranë , 28
Durrës , 3
Vlorë , 3
Sarandë , 2
Shkodër , 2
Kavajë , 1
Korçë , 1
Lushnjë , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Karrige,kategori Apartamente,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Karrige Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


23 Qer 10:05 ,

Penthouse Unik Dhe I Paperseritshem Ne Tirane

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
27 Pri 15:34 ,

Apartament 1+1 me qera

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 22:54 ,

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Shk 14:36 ,

Apartament me qera ne Tirane, 2+1 i mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
10 Shk 13:31 ,

SHTEPI ME QERA TEK ATSH, MINISTRIA E MJEDISIT

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Shk 16:55 ,

Jepet me qera apartament 2+1, tek Rruga Irfan Tomini

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
04 Jan 21:43 ,

Shitet Vile 3-Kateshe

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
24 Nën 12:04 ,

JEPET APARTAMENT ME QIRA PRANE NOBISIT

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Sht 12:07 ,

Jepet me qira apartament 2+1 tek Kika 1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Gush 05:05 ,

Apartament per pushime me qera

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Pri 15:22 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Pri 15:14 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Pri 15:01 ,

Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 50 m² 25.000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
08 Mar 20:42 ,

Shitet papafingo ne plazh Golem 150m2

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
16 Shk 21:48 ,

Shtepi e mobiluar 1+1 Me Qera, Yzberisht

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Gush 17:05 ,

Shitet apartament komplet i restauruar

35 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Maj 16:44 ,

Shitet Apartament i mobiluar.

1 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Sht 09:18 ,

Okazionnnnnnnnn apartament 1+1 te mango beach

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
08 Pri 10:20 ,

Bllok, zyre 2+1 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Jan 16:06 ,

Shitet apartamenti

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Korr 12:21 ,

Shitet apartament buze detit 1+1

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Maj 11:31 ,

Super ambjent per zyra me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
20 Tet 12:02 ,

Shitet 2+1, 90m2, e mobiluar 42000 Euro

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
13 Gush 11:40 ,

Jepet apartament me qera 1+1 afer Ardenos

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Gush 21:59 ,

jepet me qera tel Ardeno 1plus1

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Maj 14:35 ,

Banese 70 m2 hipoteke mobiluar

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Maj 15:12 ,

Apartament ne Sarande

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Karrige | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione