Lezhë | Vendbanime | Apartamente

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:51 ,

shitet apartament ne shengjin

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:33 ,

Shitet

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 15:02 ,

Banese ne Shengjin

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:38 ,

Apartament banimi ne qender te Shengjinit

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
13 Maj 21:48 ,

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
12 Maj 22:19 ,

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
12 Maj 15:17 ,

Shitet Garzoniere SHENGJIN

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
12 Maj 15:15 ,

��Apartament NetCenter

48 500 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Maj 15:05 ,

Shitet shtepi plazhi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Maj 12:20 ,

Banes tek willsoni , okazionnn

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
12 Maj 12:18 ,

Banes ne ran te hedhun , okazionn

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Maj 17:08 ,

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe

550 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 16:34 ,

Shitet

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Maj 23:12 ,

Dhoma Plazhi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
09 Maj 08:49 ,

Shitet apartament 100m² ne qender Lezhe

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Maj 18:02 ,

Shitet apartament 2+1

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Maj 09:18 ,

APARTAMENT 1+1 NE SHENGJIN

42 500 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Maj 17:27 ,

Banes ne Shengjin

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Maj 14:16 ,

�� Shitet Apartament 2+1

113 300 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione