Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 23519
Durrës , 3380
Vlorë , 1724
Shkodër , 852
Sarandë , 302
Fier , 255
Elbasan , 205
Lezhë , 156
Korçë , 130
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.10 Gush 10:57
Linku:
,

Apartament ne lungomare Vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Sot 10:16 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK ISH-RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:16 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH, HEKURUDHA!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:16 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA DITORE TEK LURA 3!

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:16 ,

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE BLLOK 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 10:16 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 ,

Jepet me QERA Ap 2+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO (Per Zyre)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:16 ,

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:15 ,

Qera, Apartament 2+1+2, Prane Tatimeve, Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:15 ,

Jepen Me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:15 ,

Apartament per pushime verore ne Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:13 ,

Qera, Apartament 1+1, Plazh, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:13 ,

Apartament 1+1 me qera, Rruga e Elbasanit

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:13 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE QENDER 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:13 ,

Apartament 2+1 tek Pazari I Ri

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:13 ,

JEPET APARTAMENT 2+1+2 TE QENDRA KRISTAL 460 EURO

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione